До психотерапевта звертаються з різних причин, найчастіше за допомогою у вирішенні важливих питань або ж підтримки у важкий період життя. Так, наприклад, внутрішні суперечності іноді можуть стати причиною розбіжностей в сім’ї або на роботі. Необхідна інша людина, яка би вислухала та допомогла розібрати ситуацію на нейтральній території.
Коли? При розлученні та втратах, почутті самотності, нещасному коханні, при вирішенні питань сексуального характеру, депресії, занепокоєнні, ірраціональних страхах, тривожності без конкретної причини, почутті порожнечі, нездатності встановити для себе практичні, досяжні життєві цілі і прийняти відповідальність за їх досягнення, незадовільних відносинах з чоловіком або дружиною, дітьми або батьками, нав’язливому переїданні, головному болі, хронічній втомі.
Всі ці проблеми мають вирішення, і ви можете знайти їх при підтримці нашого центру.
Сімейна психотерапія розглядає труднощі, з якими в даний час стикається людина в шлюбі, батьківстві, а також труднощі особистісного характеру як компенсаційні зусилля, спрямовані на те, щоб контролювати, виправляти і переживати старі конфліктні відносини, що існували в батьківській родині. І ці проблеми краще всього можуть бути вирішені з допомогою відносин, що встановлюються з психотерапевтом.
Дитячий психолог нашого центру проводить індивідуальні заняття з урахуванням вікових та психологічних особливостей Вашої дитини. Враховуючи те, що робота психолога з дітьми вимагає спеціального підходу та відрізняється від роботи з дорослими, наші дитячі психологи застосовують найбільш ефективні методи роботи з дітьми, такі як ігрова та арт-терапія, бесіда, казкотерапія, розвиваючі і корекційні заняття.
Ментальна арифметика Smartum
ЩАСЛИВА Й РОЗВИНУТА ДИТИНА – ГОРДІСТЬ БАТЬКІВ
Ментальна арифметика допомагає досягти цього. Методика тренує швидкість сприйняття інформації та її засвоєння, розвиває роботу обох півкуль мозку одночасно за рахунок уяви та візуалізації обчислень на рахівницях абакус. Висока швидкість усного рахунку – не головний, але цікавий «побічний» ефект.














